kaszerowanie

Kaszerowanie

Usługa kaszerowania wykorzystywana jest do tworzenia gier planszowych.

Co to jest kaszerowanie

Kaszerowanie

Co to jest kaszerowanie i do czego służy?

W tym miejscu postaramy się przybliżyć Wam jeden z procesów, który wykorzystujemy podczas produkcji materiałów dla Was. Chcemy, byście mogli bliżej poznać to, w jaki sposób pracujemy oraz przygotowujemy dla Was produkty, z których macie okazję korzystać na co dzień. Procesem tym jest kaszerowanie.

W jego trakcie łączy się ze sobą 2 różne powierzchnie, o różnej wadze – np. papier z kartonem. Z reguły powierzchnia lżejsza i cieńsza jest zadrukowana. Czemu ma to posłużyć i kiedy korzysta się z kaszerowania? Wtedy, gdy ze względu na grubość materiału, na którym ma się znaleźć nadruk, niemożliwe jest dokonanie tego przy standardowo wykorzystywanym w tym celu druku offsetowym.

Nawet jeśli nie mieliście tego świadomości, z pewnością bardzo często spotykacie się z przedmiotami, na których została zastosowana metoda kaszerowania. Techniki tej używa się przede wszystkim przy produkcji opakowań kartonowych, a tych jest przecież mnóstwo w otoczeniu każdego z nas. Ponadto w ten sposób wykonuje się książeczki edukacyjne dla najmłodszych dzieci, które posiadają właśnie grube, kartonowe strony.

Kaszerowania używa się także, chcąc zabezpieczyć powierzchnię przed uszkodzeniami lub chcąc zmienić jej strukturę. Dodatkowo dla zwiększenia trwałości nadruków, można je pokryć lakierem lub folią. Dzięki temu nie będą one tak bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie się z powierzchni pod ich wpływem.

Oferujemy naszym klientom tanie kaszerowanie. Korzystamy z tej metody, ponieważ pozwala ona nam dotrzeć do klientów z jeszcze większą liczbą produktów oraz jeszcze lepiej dostosować się do ich potrzeb. Nasi fachowcy używają do tego specjalistycznych maszyn oraz nowoczesnej technologii, która pozwala na skuteczną produkcję materiałów dla naszych klientów.

Kaszerowanie od Anma – szybko, solidnie oraz tanio.

kaszerowanie tanio

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze oferty.